Autobusové linky
191 MHD Varnsdorf: Nemocnice-Kaufland
platnost od: 10.12.2023
305 Praha,Zličín - Karlovy Vary,terminál
platnost od: 5.2.2024
356 MHD Klášterec n.Ohří:Porcelánka-Nádraží ČD-Evženie-Nádraží ČD-Porcelánka
platnost od: 10.12.2023
357 MHD Klášterec n.Ohří:Zdrav.stř.-Petlérská-IP Verne III
platnost od: 10.12.2023
1 MHD Lovosice: Závod 2 - Hřbitov
platnost od: 10.12.2023
368 MHD Roudnice n.L.: Žižkova - Železniční stanice - Glazura
platnost od: 10.12.2023
389 Praha,Nádraží Veleslavín - Louny,Luna
platnost od: 25.6.2024
398 (Dresden)-Altenberg-Zinnwald-Teplice
platnost od: 10.12.2023
401 Jiříkov-Ebersbach-Rumburk-Seifhennersdorf-Varnsdorf-Großschönau
platnost od: 1.7.2024
402 Varnsdorf-Chřibská-Česká Kamenice-Děčín
platnost od: 10.12.2023
403 Varnsdorf-Dolní Podluží-Chřibská,Krásné Pole
platnost od: 10.12.2023
404 Rumburk-Staré Křečany-Krásná Lípa-Doubice
platnost od: 10.12.2023
406 Lobendava-Dolní Poustevna
platnost od: 10.12.2023
407 Staré Křečany,Brtníky-Krásná Lípa-Varnsdorf
platnost od: 10.12.2023
408 Mikulášovice-Velký Šenov-Šluknov,Rožany
platnost od: 1.7.2024
409 Chřibská-Rybniště-Krásná Lípa-Rumburk-D.Poustevna
platnost od: 1.7.2024
410 Varnsdorf-Rumburk-Jiříkov-Šluknov-Velký Šenov-Lobendava,Severní
platnost od: 10.12.2023
413 Praha-Ledčice-Litoměřice
platnost od: 1.6.2024
415 Praha,Zličín - Kadaň,aut.nádr.
platnost od: 24.6.2024
421 Česká Kamenice-Srbská Kamenice
platnost od: 10.12.2023
422 Benešov n. Pl.-Markvartice-Kerhartice-Č. Kamenice-Kunratice
platnost od: 10.12.2023
423 Benešov n.Pl.-Žandov-Verneřice
platnost od: 10.12.2023
424 Benešov n. Pl.-Heřmanov,Blankartice-Heřmanov,Fojtovice
platnost od: 29.3.2024
431 Děčín-Malšovice,Javory-Malšovice,Borek
platnost od: 10.12.2023
432 Libouchec-Děčín-Labská Stráň-Janov
platnost od: 29.3.2024
434 Děčín-Hřensko,Mezná-Jetřichovice-Chřibská-Krásná Lípa
platnost od: 9.6.2024
435 Hřensko,Mezná-Hřensko-Schmilka
platnost od: 29.3.2024
436 Děčín-Dobrná-Huntířov-Srbská Kamenice-Jetřichovice,Vysoká Lípa
platnost od: 1.7.2024
437 Děčín-Benešov n. Pl.-Verneřice-Rychnov
platnost od: 9.6.2024
438 Děčín-Hřensko,Mezná
platnost od: 29.3.2024
439 Jílové-Jílové,Sněžník
platnost od: 9.6.2024
441 Česká Kamenice-Janov-Hřensko-Hřensko,Mezná
platnost od: 29.3.2024
450 Chlumec-Ústí n.L.-Velké Březno-Děčín
platnost od: 1.7.2024
451 Petrovice,Krásný Les-Ústí n.L.-Velké Březno-Homole u P.,Suletice
platnost od: 1.6.2024